verkoop@koegel.com   |   +31 (0)85 025 02 30
Kögel opleggers

Contactgegevens Kögel BeNeLux BV

Eckertstraat 20
8263 CB Kampen

  verkoop@koegel.com
  +31 (0)85 025 02 30

BTW-nummer: NL857973320B01
KvK-nummer: 6969962

Kögel BeNeLux BV is gevestigd in Kampen


Verkoop rayon zuid

Arjan Stolk
  arjan.stolk@koegel.com
  +31 (0)6 553 355 50

Verkoop rayon noord

Theo Slob
  theo.slob@koegel.com
  +31 (0)6 342 774 07

Gebruikt en verhuur

Dirk Boer
  dirk.boer@koegel.com
  +31 (0)6 102 949 35

Aftersales

Michael op de Laak
  michael.opdelaak@koegel.com
  +31 (0)6 160 888 03


Administratie en binnendienst

Bettine Bruinenberg
  bettine.bruinenberg@koegel.com
  +31 (0)6 341 744 87

Contactpersoon Humbaur BeNeLux en directie

Ronald Kroesen
  ronald.kroesen@koegel.com
  +31 (0)6 463 560 80


Contactformulier